Ramos Modrichni 40 yoshga to‘lgani bilan tabrikladi
Meksikaning Monterrey klubi markaziy himoyachisi Serxio Ramos sobiq jamoadoshi Luka Modrichning tug‘ilgan kuni bilan samimiy tabrikladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
9-sentabr kuni Madridning Real klubida o‘ynagan, hozirda Milan jamoasida faoliyat yuritayotgan Luka Modrich 40 yoshga to‘ldi. Serxio Ramos ijtimoiy tarmoqlarda 39 yoshda bo‘lishiga qaramay, Luka Modrichga murojaat qilib, “Tug‘ilgan kuning bilan, aka!
Seni sog‘inaman. Biz seni yaxshi ko‘ramiz”, deb yozdi.
Serxio Ramos 2005 yildan 2021 yilgacha Real klubida o‘ynagan bo‘lsa, Luka Modrich 2012 yil yozidan 2025 yil iyuligacha shu klub sharafini himoya qilgan. O‘z navbatida, Serxio Ramos kelasi yil mart oxirida 40 yoshga to‘ladi.
Hozirda uning Monterrey klubi bilan amaldagi shartnomasi dekabr oyida yakunlanadi. Bu tabrik futbolchilar o‘rtasidagi do‘stlik va hurmatni yana bir bor ko‘rsatib berdi.

Рамос поздравил Модрича с 40-летием
Центральный защитник мексиканского клуба Монтеррей Серхио Рамос искренне поздравил своего бывшего одноклубника Лука Модрича с днем рождения. Об этом сообщил Euro-football.ru.
9 сентября Лука Модрич, который играл в мадридском Реале и сейчас выступает за Милан, отметил 40-летие. Несмотря на то, что Серхио Рамос всего 39 лет, он обратился к Лука Модричу в социальных сетях со словами: «С днем рождения, брат!
Скучаю по тебе. Мы тебя любим», — написал он.
Серхио Рамос играл за Реал с 2005 по 2021 год, а Лука Модрич защищал честь этого клуба с лета 2012 по июль 2025 года. В свою очередь, Серхио Рамос отметит 40-летие в конце марта следующего года.
В настоящее время его контракт с клубом Монтеррей истекает в декабре. Это поздравление вновь продемонстрировало дружбу и уважение между футболистами.