Darvozabon Lukash Fabianski o‘tgan mavsum oxirida «Vest Xem» klubini tark etgan edi, ammo hozir qaytib keldi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
40 yoshli polshalik futbolchi yangi shartnoma imzolagach, o‘z fikrlarini bildirdi. U klubga qaytganidan juda xursand ekanligini ta’kidladi.
Fabianski klub va undagi odamlar uning uchun juda muhimligini aytdi. U yana jamoa a’zolarini ko‘rish uning uchun quvonchli bo‘lganini bildirdi.
Darvozabon o‘z manfaatlarini emas, balki jamoaning manfaatlarini ustun qo‘yadigan futbolchi ekanligini ta’kidladi. Shuning uchun ham odamlar uni jamoada bo‘lishi yoqimli inson sifatida ko‘radi, dedi.
Fabianski o‘zining katta tajribasi borligini va bu tajribaning jamoaga foyda keltirishiga ishonishini aytdi. U jamoani qo‘llab-quvvatlash va yuqori standartlarni saqlash uchun borligini ta’kidladi.

Фабиански вернулся в Вест Хэм и выразил свои мысли
Вратарь Лукаш Фабиански покинул клуб «Вест Хэм» в конце прошлого сезона, но теперь вернулся. Об этом сообщил Euro-football.ru.
40-летний польский футболист после подписания нового контракта поделился своими мыслями. Он подчеркнул, что очень рад возвращению в клуб.
Фабиански сказал, что клуб и люди в нем очень важны для него. Он отметил, что снова увидеть членов команды было для него радостью.
Вратарь подчеркнул, что он футболист, который ставит интересы команды выше своих собственных. Поэтому люди воспринимают его как приятного человека, который должен быть в команде, сказал он.
Фабиански отметил, что у него большой опыт и он верит, что этот опыт принесет пользу команде. Он подчеркнул, что пришел поддерживать команду и поддерживать высокие стандарты.