Jeymi Vardi Ranyeri bilan uchrashishni xohlaydi
Angliya hujumchisi Jeymi Vardi ehtimoliy ravishda o‘zining faoliyatidagi so‘nggi bobni boshlamoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U Italiya chempionatiga ko‘chib o‘tdi va «Kremoneze» klubining taklifini qabul qildi. Italiya jurnalistlari 2016 yilda «Lester» jamoasi bilan Vardi va Klaudio Ranyeri tomonidan amalga oshirilgan mo‘jizani eslatib o‘tishmoqda.
O‘zi ham Vardi Italiyada Klaudio bilan uchrashishni rejalashtirayotganini yashirmaydi. U hozircha Klaudio bilan shaxsan uchrashmagan, ammo bunga intilmoqda.
Shuningdek, u Enzo Mareska bilan muloqotda bo‘lib, u shaharning va Italiya haqida ko‘p ma’lumot bergan. Mareska unga Italiyaga kelib, taklifni qabul qilishni maslahat bergan.
Shuni ta’kidlash kerakki, Jeymi Vardi Angliya terma jamoasi safida 26 ta o‘yin o‘tkazgan. Uning Italiya futbolida qanday natijalar ko‘rsatishi qiziqish bilan kutilmoqda.

Джейми Варди хочет встретиться с Раньери
Английский нападающий Джейми Варди, вероятно, начинает последний этап своей карьеры. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он перешёл в итальянский чемпионат и принял предложение клуба «Кремонезе». Итальянские журналисты вспоминают чудо, совершённое Варди и Клаудио Раньери в 2016 году с командой «Лестер».
Сам Варди не скрывает, что планирует встретиться с Клаудио в Италии. Пока он лично с Клаудио не встречался, но стремится к этому.
Кроме того, он общался с Энцо Мареской, который рассказал ему много о городе и Италии. Мареска посоветовал ему приехать в Италию и принять предложение.
Стоит отметить, что Джейми Варди провёл 26 матчей за сборную Англии. С интересом ожидается, каких результатов он добьётся в итальянском футболе.