Nikolas Jekson Chelsi bilan o‘yinga tayyorlanmoqda
Bavariya jamoasining hujumchisi Nikolas Jekson Chelsi jamoasiga qarshi bo‘lib o‘tadigan Chempionlar ligasi birinchi tur o‘yini haqida fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuv 17 sentyabr kuni bo‘lib o‘tadi. Muenxenliklar 24 yoshli senegallik futbolchini aynan Chelsi jamoasidan ijaraga olishdi.
Transfer oynasi yopilishidan oldin ushbu kelishuv amalga oshirildi. Jeksonning so‘zlariga ko‘ra, do‘stlarini va sobiq jamoa a’zolarini ko‘rish unga juda yoqimli bo‘ladi.
U g‘alaba qozonishga umid qilmoqda. Bavariya futbolchini majburiy sotib olish sharti bilan ijaraga oldi, bu shart ma’lum sharoitlarda kuchga kiradi.
Hozircha futbolchi Vensan Kompani boshqaruvidagi jamoa safida debyut qilgani yo‘q. Jeksonning fikricha, bu o‘yin uning yangi jamoasi uchun muhim ahamiyatga ega bo‘ladi va u o‘z imkoniyatlarini to‘liq namoyon etishga intiladi.

Николас Джексон готовится к игре с Челси
Нападающий команды Бавария Николас Джексон поделился своими мыслями о первом туре Лиги чемпионов против Челси. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Этот матч состоится 17 сентября. Мюнхенцы арендовали 24-летнего сенегальского футболиста именно у команды Челси.
Сделка была заключена до закрытия трансферного окна. По словам Джексона, ему очень приятно будет увидеть своих друзей и бывших одноклубников.
Он надеется на победу. Бавария арендовала футболиста с обязательством выкупа, которое вступит в силу при определённых условиях.
Пока что футболист не дебютировал в составе команды под руководством Винсента Компани. По мнению Джексона, эта игра будет иметь большое значение для его новой команды, и он стремится полностью проявить свои возможности.