Bernardu Silva Benfica klubiga qiziqmoqda
Bu haqda Daily Mail nashri xabar bermoqda. Manbaga ko‘ra, portugaliyalik futbolchi Benfica klubi qiziqishi doirasiga tushgan.
Manchester Siti rahbariyati portugaliyalik klubga futbolchi bilan muzokaralar olib borishga ruxsat bergan. Transfer yanvar oyida amalga oshishi ehtimoli mavjud.
Bernardu Silva 2017 yilda Fransiyaning Monako klubidan Manchester Sitiga o‘tgan. U Angliya chempionatida jami 410 o‘yin o‘tkazib, 72 ta gol urgan va 73 ta golli uzatma amalga oshirgan.
Transfermarkt sayti 31 yoshli yarim himoyachining qiymatini 38 million yevroga baholamoqda. Bernardu Silva jamoasiga katta hissa qo‘shgan futbolchilardan biri hisoblanadi va uning transferi futbol muxlislari tomonidan diqqat bilan kuzatilmoqda.

Бернарду Силва интересуется клубом Бенфика
Полузащитник атакующего плана Манчестер Сити Бернарду Силва может покинуть клуб в ближайшее трансферное окно. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Об этом сообщает издание Daily Mail. По информации источника, португальский футболист находится в сфере интересов клуба Бенфика.
Руководство Манчестер Сити разрешило португальскому клубу вести переговоры с игроком. Трансфер может состояться в январе.
Бернарду Силва перешёл в Манчестер Сити из французского клуба Монако в 2017 году. В чемпионате Англии он провёл всего 410 матчей, забил 72 гола и сделал 73 результативные передачи.
Сайт Transfermarkt оценивает стоимость 31-летнего полузащитника в 38 миллионов евро. Бернарду Силва считается одним из ключевых игроков своей команды, и его трансфер внимательно отслеживают футбольные болельщики.