Golovin «Monako» safidan «Oser»ga qarshi o‘yinda yo‘q
Bugun, 13 sentyabr kuni "Monako" jamoasi Fransiya chempionatining to‘rtinchi turida "Oser" jamoasining maydonida o‘yin o‘tkazadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
"Monako"ning rusiyalik yarim himoyachisi Aleksandr Golovin ushbu o‘yinda jamoasiga yordam bera olmaydi. Bu haqda Fransiyaning rasmiy klubi saytida ma’lumot berilgan.
Yarim himoyachi mushak bilan bog‘liq noqulaylik tufayli o‘yinga arizaga kiritilmagan. Shuningdek, "Monako" jamoasining darvozaboni Lukash Gradetski tizzasidagi muammo sabab o‘yinni o‘tkazib yuboradi.
Hozirgi vaqtda Lig 1 musobaqasining uchinchi turidan so‘ng "Monako" jamoasi turnir jadvalida oltita ochko bilan beshinchi o‘rinda bormoqda. Jamoa keyingi o‘yinlarda kuchini namoyish etishga intilmoqda.

Головин отсутствует в составе «Монако» в матче против «Осера»
Сегодня, 13 сентября, команда «Монако» проведет матч четвертого тура чемпионата Франции на поле команды «Осер». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Российский полузащитник «Монако» Александр Головин не сможет помочь своей команде в этой игре. Об этом сообщается на официальном сайте французского клуба.
Полузащитник не был включен в заявку на матч из-за дискомфорта, связанного с мышцами. Также вратарь «Монако» Лукаш Градецки пропустит игру из-за проблемы с коленом.
В настоящее время после третьего тура Лиги 1 команда «Монако» занимает пятое место в турнирной таблице с шестью очками. Команда стремится проявить свои силы в предстоящих матчах.