Roy Kin: Manchester Yunayted himoyachisi mag‘lubiyatga taslim bo‘ldi
Manchester Yunayted jamoasining afsonaviy futbolchisi Roy Kin Angliya chempionatining to‘rtinchi turida o‘tgan Manchester Siti bilan kechgan o‘yindan keyin o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuvda “qizil iblislar” jamoasi Josep Gvardiola boshqaruvidagi raqibga 0:3 hisobida mag‘lub bo‘ldi. Roy Kinning ta’kidlashicha, Manchester Siti ajoyib o‘yin namoyish etdi.
Manchester Yunayted himoyasi esa yetarlicha kuchli emas edi. Uchrashuvda Doku Angliya terma jamoasi futbolchisini juda oson aldab o‘tdi.
Fernandeshni raqiblar osonlik bilan cheklab qo‘ydi. Jamoa a’zolari bir-birlarini himoya qilishlari zarur.
Sky Sports nashri Kinning so‘zlarini aynan shunday keltiradi. Hozirda to‘rt turdan so‘ng Ruben Amorim boshchiligidagi jamoa to‘plagan to‘rt ochko bilan musobaqa jadvalida 14-o‘rinda bormoqda.

Рой Кин: Защитник Манчестер Юнайтед капитулировал перед поражением
Легендарный футболист команды Манчестер Юнайтед Рой Кин высказал своё мнение после матча четвёртого тура чемпионата Англии против Манчестер Сити. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Встреча завершилась поражением «красных дьяволов» со счётом 0:3 от соперника под руководством Хосепа Гвардиолы. По словам Роя Кина, Манчестер Сити продемонстрировал великолепную игру.
Защита Манчестер Юнайтед была недостаточно сильной. В матче Доку очень легко обыграл игрока сборной Англии.
Фернандеш был легко ограничен соперниками. Члены команды должны защищать друг друга.
Издание Sky Sports приводит слова Кина именно в таком виде. В настоящее время команда под руководством Рубена Аморима после четырёх туров набрала четыре очка и занимает 14-е место в турнирной таблице.