PSJ asosiy tarkibini e’lon qildi, o‘yin boshlanadi
Yakshanba kuni Fransiya chempionatining to‘rtinchi turida Parijning PSJ klubi o‘z maydonida Lans jamoasiga qarshi o‘yin o‘tkazadi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Parij jamoasining bosh murabbiyi Luis Enrike asosiy tarkibga quyidagi futbolchilarni kiritdi: Shevalye, Hakimi, Zabarniy, Beraldo, Ernandes, Vitinya, Zair-Emeri, Li Kan In, Barkola, Kvaratsxeliya va Ramush. Rossiyalik darvozabon Matvey Safonov asosiy tarkibga kiritilmadi va zaxira o‘yinchilar ro‘yxatida joy oldi.
PSJ va Lans o‘rtasidagi o‘yinni matnli translyatsiya orqali LiveResult portali orqali kuzatish mumkin bo‘ladi. O‘yin Moskva vaqti bilan soat 18:15 da boshlanadi.
Ushbu o‘yin muxlislar uchun muhim sanaladi va jamoalar kuch sinovidan o‘tadi. Shuningdek, o‘yin davomida har ikki jamoaning strategiyasi va o‘yinchilarning holati diqqat bilan kuzatiladi.

PSJ объявил основной состав, игра начинается
В воскресенье в рамках четвёртого тура чемпионата Франции парижский клуб ПСЖ проведёт матч на своём поле против команды Ланс. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Главный тренер парижской команды Луис Энрике включил в основной состав следующих футболистов: Шевалье, Хакими, Забарний, Беральдо, Эрнандес, Витинья, Зайр-Эмери, Ли Кан Ин, Баркола, Кварацхелия и Рамуш. Российский вратарь Матвей Сафонов не вошёл в основной состав и попал в список запасных игроков.
Матч между ПСЖ и Лансом можно будет смотреть в текстовой трансляции на портале LiveResult. Игра начнётся в 18:15 по московскому времени.
Эта игра считается важной для болельщиков, и команды пройдут проверку на прочность. Также во время матча будет внимательно отслеживаться стратегия обеих команд и состояние игроков.