Koman: Ronaldo bilan o‘ynash katta sharafdir
Komanning so‘zlariga ko‘ra, Ronaldo juda iste’dodli futbolchi bo‘lib, uning bilan birga o‘ynash katta iftixor hisoblanadi. U o‘z farzandlariga Krishtianu Ronaldu bilan birga maydonda bo‘lganligini aytish imkoniga ega bo‘lishini ta’kidladi.
Shunday futbolchilar bilan yonma-yon o‘ynash har doim yoqimli ekanini qayd etdi. Kingsli Koman o‘tgan yozda «Al-Nasr» jamoasiga qo‘shilgan bo‘lsa, Krishtianu Ronaldo 2023 yildan beri Saudiya Arabistonining ushbu klubida faoliyat yuritmoqda.
Joriy mavsumda 40 yoshli portugaliyalik futbolchi barcha musobaqalarda to‘rt o‘yinda maydonga tushib, ikki gol urdi va bitta golga uzatma berdi. Uning tajribasi va mahorati jamoaga katta foyda keltirmoqda.
Ronaldo va Koman kabi futbolchilar «Al-Nasr»ning raqobatbardoshligini oshirishda muhim rol o‘ynamoqda.

Коман: Играть с Роналдо — большая честь
Крайний нападающий команды «Аль-Наср» Кингсли Коман поделился своими мыслями о товарище по команде Криштиану Роналду. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Комана, Роналду — очень талантливый футболист, и играть вместе с ним — большая честь. Он подчеркнул, что сможет рассказать своим детям, что играл на поле вместе с Криштиану Роналду.
Он отметил, что всегда приятно играть бок о бок с такими футболистами. Кингсли Коман присоединился к команде «Аль-Наср» прошлым летом, а Криштиану Роналду выступает за этот клуб из Саудовской Аравии с 2023 года.
В текущем сезоне 40-летний португалец сыграл во всех турнирах в четырёх матчах, забил два гола и отдал одну результативную передачу. Его опыт и мастерство приносят большую пользу команде.
Такие футболисты, как Роналду и Коман, играют важную роль в повышении конкурентоспособности «Аль-Насра».