Modrich Milan uchun birinchi golidan so‘ng fikr bildirdi
Milan jamoasining yarim himoyachisi Luka Modrich Bolonya jamoasi bilan bo‘lib o‘tgan uchrashmadan keyin intervyu berdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
40 yoshli xorvat futbolchisi Serie A ning uchinchi turidan o‘rin olgan o‘yinda yagona gol muallifi bo‘ldi. Ushbu o‘yin San-Siro stadionida yakshanba kuni bo‘lib o‘tdi.
Bu Modrichning Milan jamoasi safidagi birinchi goli hisoblanadi. Modrich DAZN bilan suhbatda yoshiga doir eslatmalar endi tugashiga umid bildirdi.
U gol urish oson bo‘lganini, chunki Aleksis Salemaker ajoyib uzatma qilganini ta’kidladi. Shu bilan birga, o‘yinning haqiqiy qahramoni Aleksis ekanini aytdi.
Eng muhimi jamoa g‘alaba qozonganini ta’kidladi va endi oldinda turgan o‘yinlarga e’tibor qaratish kerakligini bildirdi. Hozirgi mavsumda Milan jamoasi uch turdan so‘ng olti ochko jamg‘argan.

Модрич высказался после первого гола за Милан
Полузащитник команды Милан Лука Модрич дал интервью после матча с Болоньей. Об этом сообщает Euro-football.ru.
40-летний хорватский футболист стал автором единственного гола в матче третьего тура Серии А. Игра прошла в воскресенье на стадионе Сан-Сиро.
Это первый гол Модрича в составе команды Милан. В разговоре с DAZN он выразил надежду, что напоминания о возрасте теперь закончатся.
Он отметил, что забить гол было легко, так как Алексис Салемакерс сделал отличную передачу. При этом он сказал, что настоящим героем матча был Алексис.
Самое главное — команда одержала победу, и теперь нужно сосредоточиться на предстоящих играх. В этом сезоне команда Милан после трех туров набрала шесть очков.