Modrich va Rabio "Milan"ning asosiy tarkibida o‘ynaydi
Yakshanba kuni kechqurun Italiya chempionatining uchinchi tur doirasida «Milan» jamoasi o‘z maydonida «Bologna» bilan bahs olib boradi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
«Rossoneri» bosh murabbiyi Massimiliano Allegri birinchi daqiqalardan maydonga quyidagi futbolchilarni chiqarishga qaror qildi: Menyan, Tomori, Gabbia, Pavlovich, Salemakers, Fofana, Modrich, Rabio, Estupinyan, Loftus-Chik va Ximenes. «Milan» va «Bologna» o‘rtasidagi uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 21:45 da boshlanadi.
O‘yinni batafsil kuzatib borish uchun LiveResult portali tomonidan taqdim etiladigan matnli translyatsiya mavjud bo‘ladi. Oldingi ikki turda «Milan» jamoasi Serie A musobaqasida uch ochko jamg‘argan.
Jamoaning maqsadi keyingi o‘yinlarda ham yaxshi natijalar ko‘rsatib, chempionatda o‘z o‘rnini mustahkamlashdir. Ushbu bahs muxlislar uchun qiziqarli va muhim bo‘lishi kutilmoqda.

Модрич и Рабьо играют в основном составе "Милана"
В воскресенье вечером в рамках третьего тура чемпионата Италии команда «Милан» проведет матч на своем поле против «Болоньи». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Главный тренер «россонери» Массимилиано Аллегри решил выпустить на поле с первых минут следующих футболистов: Менян, Томори, Габбия, Павлович, Салемакерс, Фофана, Модрич, Рабио, Эступиньян, Лофтус-Чик и Хименес. Встреча между «Миланом» и «Болоньей» начнется в 21:45 по московскому времени.
Для подробного отслеживания игры будет доступна текстовая трансляция, предоставляемая порталом LiveResult. В первых двух турах команда «Милан» набрала три очка в Серии А.
Цель команды — показывать хорошие результаты и в следующих матчах, укрепляя свои позиции в чемпионате. Ожидается, что этот матч будет интересным и важным для болельщиков.