Genich: "Nyukasl" va "Barselona" o‘yini qattiq kechadi
Ushbu o‘yinga taniqli futbol sharhlovchisi Konstantin Genich o‘z taxminini bildirdi. Unga ko‘ra, o‘yinda uchdan ortiq gol urilmasligi ehtimoli yuqori.
"Nyukasl" jamoasi "Barselona"ga qarshi o‘yin davomida o‘zini to‘liq ochmaydi, o‘yin qattiq va raqobatbardosh kechadi. Ushbu fikrlarni Konstantin "RB Sport" nashriga ma’lum qilgan.
"Nyukasl" va "Barselona" o‘rtasidagi o‘yin 18 sentabr, payshanba kuni Angliyada bo‘lib o‘tadi. Asosiy hakamning birinchi furi o‘zbek vaqti bilan soat 22:00 da yangraydi.
O‘yinning natijasi va o‘tishi futbol muxlislari uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda. Ushbu bahs Yevropa futbolining eng yuqori darajasidagi jamoalar o‘rtasidagi muhim uchrashuv hisoblanadi.

Генич: Игра "Ньюкасл" и "Барселона" будет напряжённой
В первом туре группового этапа Лиги чемпионов УЕФА испанская команда "Барселона" сыграет в Англии с "Ньюкаслом". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Известный футбольный комментатор Константин Генич высказал своё предположение относительно этой игры. По его мнению, вероятность того, что в матче будет забито более трёх голов, невысока.
Команда "Ньюкасл" не раскроется полностью в игре против "Барселоны", матч будет жёстким и конкурентным. Эти мысли Константин озвучил изданию "РБ Спорт".
Матч между "Ньюкаслом" и "Барселоной" состоится 18 сентября, в четверг, в Англии. Первый свисток главного судьи прозвучит в 22:00 по узбекскому времени.
Результат и исход игры вызывают большой интерес у футбольных болельщиков. Этот поединок считается важной встречей между командами высшего уровня европейского футбола.