Safonov: PSJ Chempionlar ligasi uchun kurashmoqda
U jamoaning oldida oson bo‘lmagan yo‘l turganini ta’kidladi. Safonovning so‘zlariga ko‘ra, ular oldingi mavsumni eslab, guruh bosqichidagi so‘nggi o‘yinlarda guruh taqdirining hal bo‘lishini istashmaydi.
Shu sababli, birinchi daqiqalardan boshlab faqat ijobiy natija uchun harakat qilishni maqsad qilganlar. Darvozabon joriy Chempionlar Ligasi g‘olibi maqomi PSJga qo‘shimcha bosim o‘rnatishini aytdi, chunki raqiblar endi o‘yinga alohida motivatsiya bilan keladi.
Bugun, 17 sentabr kuni, birinchi tur doirasida PSJ Italiya klubi Atalanta bilan o‘yinda maydonga tushadi. LiveResult portali ushbu o‘yinning matnli translyatsiyasini taqdim etadi.
O‘yin Moskva vaqti bilan soat 22:00da boshlanadi. Shu tariqa, PSJ jamoasi o‘z muxlislari oldida kuchli va aniq natija ko‘rsatishga intiladi.

Сафонов: ПСЖ борется за Лигу чемпионов
Российский вратарь Матвей Сафонов высказался о начале выступления парижского ПСЖ в Лиге чемпионов. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он подчеркнул, что перед командой стоит непростой путь. По словам Сафонова, они не хотят повторять прошлый сезон и чтобы судьба группы решалась в последних матчах группового этапа.
Поэтому они поставили цель с первых минут бороться только за положительный результат. Вратарь отметил, что статус действующего победителя Лиги чемпионов создает дополнительное давление на ПСЖ, так как соперники теперь выходят на игру с особой мотивацией.
Сегодня, 17 сентября, в рамках первого тура ПСЖ сыграет с итальянским клубом Аталанта. Портал LiveResult предоставляет текстовую трансляцию этой игры.
Матч начнется в 22:00 по московскому времени. Таким образом, команда ПСЖ стремится показать сильный и уверенный результат перед своими болельщиками.