Romano Holann bilan video o‘yinlar orqali do‘stlashgan
U ko‘plab ma’lumotlarni futbol agentlari va futbolchilar bilan yaxshi munosabatlari orqali oladi. Masalan, Romano hujumchi Erling Holann bilan yaqin aloqada.
Bu haqda o‘zi ham gapirgan. Ularning do‘stligi Holann «Molde» klubida o‘ynagan paytdan boshlangan.
Romano aytishicha, ular o‘sha vaqtda video o‘yinlar orqali muloqot qilgan va Holann o‘yinlarda juda mahoratli bo‘lgan. Shundan so‘ng ular do‘stlashib, yaxshi munosabatlarni yo‘lga qo‘yishgan.
Hozirda Erling Holann Angliyaning «Manchester Siti» jamoasida faoliyat yuritadi. Romano bu do‘stligi tufayli ko‘plab yangiliklarni ishonchli manbalardan oladi va futbol jamoatchiligiga taqdim etadi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, shunday yaqin aloqalar insayderlik faoliyatida katta ahamiyatga ega. Bu esa futbol yangiliklarini tez va aniq yetkazishda muhim rol o‘ynaydi.
Shuningdek, Romano o‘z ishida halollik va ishonchlilikni birinchi o‘ringa qo‘yadi. Futbol muxlislari uning ma’lumotlariga katta ishonch bildiradi.

Познакомился с Романо Холланном через видеоигры
Фабрицио Романо — один из самых авторитетных инсайдеров в мире футбола. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он получает множество информации благодаря хорошим отношениям с футбольными агентами и игроками. Например, Романо находится в близком контакте с нападающим Эрлингом Холанном.
Об этом он сам рассказывал. Их дружба началась, когда Холанн играл в клубе «Мольде».
По словам Романо, тогда они общались через видеоигры, и Холанн был очень искусен в играх. После этого они подружились и наладили хорошие отношения.
В настоящее время Эрлинг Холанн выступает за английский клуб «Манчестер Сити». Благодаря этой дружбе Романо получает множество новостей из надежных источников и предоставляет их футбольной общественности.
По его словам, такие близкие связи имеют большое значение в деятельности инсайдера. Это играет важную роль в быстром и точном донесении футбольных новостей.
Кроме того, Романо ставит честность и надежность на первое место в своей работе. Футбольные болельщики очень доверяют его информации.