Birinchi bosqichning umumiy turida Chempionlar Ligasi doirasida "Ayaks" va "Inter" jamoalari maydonda uchrashadi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Milanlik jamoa bosh murabbiyi Kristian Kivu birinchi daqiqalardan quyidagi futbolchilarni maydonga tushirishga qaror qildi: Zommer, de Vrey, Akandji, Bastoni, Dyumfris, Dimarko, Barella, Mxitaryan, Chalxanog‘lu, Tyuram va Espozito. Qiziq tomoni shundaki, hujumchi Lautaro Martines asosiy tarkibga kiritilmadi va u o‘yinni zaxira o‘rindig‘ida boshlaydi.
"Ayaks" va "Inter" futbolchilari Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadigan o‘yinni boshlovchi signalni eshitadi. Maydondagi voqealarni matn ko‘rinishidagi jonli translyatsiya orqali LiveResult portali orqali kuzatish mumkin.
Ushbu uchrashuv futbol muxlislari uchun katta qiziqish uyg‘otadi va jamoalarning hozirgi holati haqida aniq tasavvur beradi. O‘yin natijalari va muhim vaziyatlar haqida tezkor ma’lumot olish uchun ushbu manbani kuzatib borish tavsiya etiladi.

Лаутаро Мартинес в запасе "Интера" против "Аякса"
В общем туре первого этапа в рамках Лиги чемпионов на поле встретятся команды «Аякс» и «Интер». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Главный тренер миланской команды Кристиан Киву решил выпустить на поле с первых минут следующих футболистов: Зоммер, де Врей, Аканджи, Бастони, Дюмфрис, Димарко, Барелла, Мхитарян, Чалханоглу, Тюрам и Эспозито. Интересно, что нападающий Лаутаро Мартинес не включён в основной состав и начнёт игру на скамейке запасных.
Футболисты «Аякса» и «Интера» услышат стартовый свисток матча, который начнётся в 22:00 по московскому времени. Следить за событиями на поле в текстовой онлайн-трансляции можно на портале LiveResult.
Эта встреча вызовет большой интерес у футбольных болельщиков и даст чёткое представление о текущем состоянии команд. Рекомендуется следить за этим источником, чтобы оперативно получать информацию о результатах игры и важных моментах.