Zakaryan Real Sosiedad safida Betisga qarshi o‘ynaydi
Real Sosiedad jamoasining hujumchi yarim himoyachisi Arsen Zakaryan yaqinlashib kelayotgan Ispaniya La Ligasi o‘yini uchun jamoa tarkibiga kiritildi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
San-Sebastyanlik klub matbuot xizmati yaqin o‘yin uchun tayyor bo‘lgan futbolchilar ro‘yxatini e’lon qildi. Ushbu ro‘yxatda Rossiyalik yarim himoyachi Arsen Zakaryan ham mavjud bo‘lib, u so‘nggi turda Real bilan o‘yinda maydonga qaytdi.
O‘tgan o‘yinda jamoasi 1:2 hisobida mag‘lub bo‘ldi, ammo Zakaryan uzoq muddat maydondan chetda bo‘lgach, qaytishi muhim ahamiyatga ega. Ispaniya chempionatining beshinchi turi doirasidagi Betis va Real Sosiedad o‘rtasidagi uchrashuv 19 sentabr, juma kuni bo‘lib o‘tadi.
O‘yin Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi. Ushbu o‘yin jamoalar uchun muhim bo‘lib, har ikki tomon ham g‘alabaga intiladi.
Real Sosiedad jamoasi tarkibida Zakaryanning ishtiroki jamoaning hujum va yarim himoya chizig‘ini mustahkamlashga xizmat qiladi. O‘yin oldidan jamoa a’zolari tayyorgarlikni yakunlab, maydonga chiqishga tayyor.

Закарян играет за Реал Сосьедад против Бетиса
Полузащитник атакующего плана команды Реал Сосьедад Арсен Закарян включён в состав команды на предстоящий матч испанской Ла Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Пресс-служба клуба из Сан-Себастьяна объявила список футболистов, готовых к ближайшей игре. В этом списке присутствует российский полузащитник Арсен Закарян, который вернулся на поле в последнем туре в матче с Реалом.
В прошлом матче команда проиграла со счётом 1:2, однако возвращение Закаряна после длительного отсутствия имеет большое значение. Встреча между Бетисом и Реал Сосьедад в рамках пятого тура чемпионата Испании состоится в пятницу, 19 сентября.
Игра начнётся в 22:00 по московскому времени. Этот матч важен для обеих команд, и обе стороны стремятся к победе.
Участие Закаряна в составе Реал Сосьедада поможет укрепить атакующую и полузащитную линии команды. Перед игрой игроки завершили подготовку и готовы выйти на поле.