Holann: Doku yuqori darajada o‘ynashni davom ettirishi kerak
Manchester City hujumchisi Erling Holann jamoaning qanot o‘yinchisi Jeremi Doku haqida fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
U derby o‘yinida Manchester Unitedga qarshi o‘tkazilgan o‘yinda Dokuning o‘yini juda yaxshi bo‘lganini ta’kidladi. Holannning so‘zlariga ko‘ra, Jeremi Doku o‘z darajasida ajoyib o‘yin ko‘rsatmoqda va u bundan keyin ham shu darajada o‘ynashni davom ettirishi kerak.
Bu haqda City Report xabar berdi. Angliya Premer Ligasi to‘rtinchi turida Manchester City o‘z maydonida Manchester Unitedni 3:0 hisobida mag‘lub etdi.

Holann: Доку должен продолжать играть на высоком уровне
Нападающий «Манчестер Сити» Эрлинг Холанн высказался о вингере команды Джереми Доку. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что в дерби против «Манчестер Юнайтед» игра Доку была очень хорошей. По словам Холанна, Джереми Доку демонстрирует отличный футбол на своем уровне и должен продолжать играть на таком же уровне и дальше.
Об этом сообщает City Report. В четвертом туре Английской Премьер-лиги «Манчестер Сити» на своем поле разгромил «Манчестер Юнайтед» со счетом 3:0.
Джереми Доку провел на поле 77 минут и отдал две голевые передачи. В следующем матче «Манчестер Сити» 18 сентября в групповом этапе Лиги чемпионов сыграет против «Наполи».