Bryugge murabbiyi Monakoga mag‘lubiyatni tahlil qildi
UEFA Chempionlar Ligasi umumiy bosqichining birinchi turida Belgiya jamoasi Bryuggе o‘z maydonida Monakoni 4:1 hisobida mag‘lub etdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yindan so‘ng mezbonlar bosh murabbiyi Niki Xayen fikr bildirdi. U jamoasining o‘yini bilan faxrlanishini ta’kidladi va har bir futbolchi o‘ziga yuklatilgan vazifani muvaffaqiyatli bajarganini aytdi.
Bryuggе jamoasi yanada ko‘proq gollar urishga imkoniyati borligini ta’kidladi. Bu klub yorqin va esda qolarli o‘yinlar tashkil eta olish qobiliyatiga ega ekanligini bildirdi.
Ikkinchi tur doirasida Bryuggе jamoasi mehmon sifatida Atalanta bilan kuch sinashadi. Monako esa o‘z maydonida Manchester Siti jamoasini qabul qiladi.
Ushbu o‘yinlar UEFA Chempionlar Ligasi musobaqasining muhim bosqichlari bo‘lib, jamoalar o‘z imkoniyatlarini namoyish etish uchun harakat qiladilar.

Тренер Брюгге проанализировал поражение от Монако
В первом туре группового этапа Лиги чемпионов УЕФА бельгийская команда Брюгге на своем поле разгромила Монако со счетом 4:1. Об этом сообщает Euro-football.ru.
После этой игры главный тренер хозяев Ники Хайен высказался. Он подчеркнул, что гордится игрой своей команды и отметил, что каждый футболист успешно выполнил возложенные на него задачи.
Он также отметил, что у команды Брюгге есть возможности забить еще больше голов. Клуб способен организовывать яркие и запоминающиеся матчи.
Во втором туре команда Брюгге сыграет в гостях с Аталантой. Монако же примет на своем поле Манчестер Сити.
Эти матчи являются важными этапами турнира Лиги чемпионов УЕФА, и команды будут стараться продемонстрировать свои возможности.