Ruben Amorim hazil tuyg‘usini saqlab qolmoqda, garchi muxlislar uchun kulishga sabab yo‘q. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Jamoa Premer-ligada 14-o‘rinda turibdi, Yevrokuboklarda qatnashmayapti va Ligalar kubogida "Grimsbi Taun"ga ikkinchi bosqichda mag‘lub bo‘ldi. Juma kuni o‘tkazilgan matbuot anjumanida Amorim klub egasi Jim Retklif bilan uchrashuv haqidagi savolga javob berdi.
U shunday dedi: "U menga yangi shartnoma taklif qildi! Yo‘q, bu oddiy holat, qo‘llab-quvvatlashni bildiradi va bu uzoq muddatli loyiha ekanligini tushuntirish uchun.
Bu normal holat. Men faqat Jim bilan emas, balki Omar Berrada va Jeyson Uilxoks bilan ham jamoa haqida ma’lumot almashish uchun suhbatlashdim.

Amorim: Манчестер Юнайтед предложил новый контракт
Рубен Аморим сохраняет чувство юмора, хотя у болельщиков нет причин для смеха. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Команда занимает 14-е место в Премьер-лиге, не участвует в еврокубках и во втором раунде Кубка лиг проиграла "Гримсби Таун". На пресс-конференции в пятницу Аморим ответил на вопрос о встрече с владельцем клуба Джимом Рэтклифом.
Он сказал: "Он предложил мне новый контракт! Нет, это обычное дело, знак поддержки и объяснение, что это долгосрочный проект.
Это нормальная ситуация. Я общался не только с Джимом, но и с Омаром Беррадой и Джейсоном Уилкоксом, чтобы обменяться информацией о команде.