Garri Maguayr "Manchester Yunayted"da 250-o‘yinda maydonga tushdi
Garri Maguayr yaqinda «Manchester Yunayted» jamoasi safida 250 ta o‘yinda maydonga tushdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu muhim bosqich «Manchester Siti» bilan bo‘lib o‘tgan derbi o‘yini vaqtida sodir bo‘ldi. Uchrashuv 0:3 hisobida mag‘lubiyat bilan yakunlandi.
32 yoshli markaziy himoyachi o‘yinda zaxiradan maydonga tushdi. Maguayr Sky Sports bilan suhbatda «Manchester Yunayted» uchun 250 ta o‘yinda ishtirok etish katta sharaf ekanligini ta’kidladi.
U klubni dunyodagi eng yaxshi jamoalardan biri deb hisoblaydi va o‘zini baxtli deb his qiladi. Hozirda u kelajak uchun tayyorgarlik ko‘rmoqda va jamoaga yanada kuchliroq bo‘lishida yordam berishni maqsad qilgan.
Garri Maguayr 2019 yil yozida «Lester» klubidan 87 million yevro evaziga «Manchester Yunayted»ga o‘tgan. Uning amaldagi shartnomasi kelasi yil yozida yakunlanadi.

Гарри Магуайр сыграл 250-й матч за «Манчестер Юнайтед»
Гарри Магуайр недавно сыграл 250 матчей за команду «Манчестер Юнайтед». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Этот важный этап произошёл во время дерби с «Манчестер Сити». Встреча завершилась поражением со счётом 0:3.
32-летний центральный защитник вышел на поле с замены. Магуайр в интервью Sky Sports подчеркнул, что сыграть 250 матчей за «Манчестер Юнайтед» — большая честь.
Он считает клуб одним из лучших в мире и чувствует себя счастливым. Сейчас он готовится к будущему и ставит цель помочь команде стать ещё сильнее.
Гарри Магуайр перешёл в «Манчестер Юнайтед» летом 2019 года из клуба «Лестер» за 87 миллионов евро. Его действующий контракт заканчивается следующим летом.