Pavlyuchenko "Arsenal" va "Siti" o‘yinini 2:2 deb bashorat qildi
Angliya Premer Ligasi beshinchi turining markaziy o‘yini Londonning “Arsenal” jamoasi o‘z maydonida “Manchester Siti” bilan bahs olib boradi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yin bo‘yicha bashoratni sobiq “Spartak” va Rossiya terma jamoasi hujumchisi Roman Pavlyuchenko berdi. U raqobatbardosh va qiziqarli o‘yin kutayotganini aytdi.
G‘alaba kimning qo‘lida bo‘lishi aniq emasligini ta’kidladi va jangovar ruhda o‘tishini taxmin qildi. Pavlyuchenko ko‘p gol murosasini ko‘rishni istaydi va o‘yinning 2:2 hisobida yakunlanishini bashorat qildi.
“Arsenal” va “Manchester Siti” o‘rtasidagi uchrashuv 21 sentyabr, yakshanba kuni bo‘lib o‘tadi. O‘yinning boshlanishi Moskva vaqti bilan soat 18:30 da rejalashtirilgan.
To‘rt turdan so‘ng “kanonirlar” Premer Liga turnir jadvalida ikkinchi o‘rinni egallab turibdi, “shaharliklar” esa sakkizinchi pog‘onada joylashgan. Ushbu o‘yin muxlislar uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda.

Павлюченко предсказал счет 2:2 в матче "Арсенал" и "Сити"
Центральный матч пятого тура Английской Премьер-лиги пройдет между лондонским «Арсеналом» и «Манчестер Сити» на домашнем поле «Арсенала». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Прогноз на эту игру дал бывший нападающий «Спартака» и сборной России Роман Павлюченко. Он отметил, что ожидает конкурентный и интересный матч.
Он подчеркнул, что неясно, на чьей стороне будет победа, и предположил, что игра пройдет в боевом духе. Павлюченко надеется увидеть много голов и предсказал, что матч закончится со счетом 2:2.
Встреча между «Арсеналом» и «Манчестер Сити» состоится 21 сентября, в воскресенье. Начало игры запланировано на 18:30 по московскому времени.
После четырех туров «канониры» занимают второе место в турнирной таблице Премьер-лиги, а «горожане» расположились на восьмой позиции. Эта игра вызывает большой интерес у болельщиков.