Ronaldu, Mane va Koman «Al-Nasr»da maydonga tushadi
Shanba kuni kechqurun "Al-Nasr" Saudiya Arabistonining uchinchi chempionatida "Al-Riyod" jamoasiga qarshi uy maydonida o‘yin o‘tkazadi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
"Al-Nasr" bosh murabbiyi Jorje Jezuš o‘yinning dastlabki daqiqalaridan quyidagi tarkibni maydonga chiqarishga qaror qildi: Nadjar, Al-Ganam, Simakan, Inyigo Martines, Yahya, Brozovich, Anjelo, Felish, Koman, Mane va Ronaldu. Ushbu tarkibda hujum chizig‘ida kuchli to‘rtlik – Joau Felish, Kingsli Koman, Sadio Mane va Krishtianu Ronaldu faoliyat yuritadi.
"Al-Nasr" va "Al-Riyod" o‘yinini matnli translyatsiya orqali LiveResult portali orqali kuzatish mumkin. O‘yin Moskva vaqti bilan soat 21:00 da boshlanadi.
Ushbu uchrashuv muxlislar uchun qiziqarli va raqobatga boy bo‘lishi kutilmoqda. Jamoalar o‘z imkoniyatlarini namoyish etib, g‘alaba uchun kurashadilar.

Роналду, Мане и Коман выйдут на поле в «Аль-Насре»
В субботу вечером «Аль-Наср» проведет домашний матч против команды «Аль-Рияд» в третьем чемпионате Саудовской Аравии. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Главный тренер «Аль-Насра» Жорже Жезуш решил выпустить на поле следующий состав с первых минут игры: Наджар, Аль-Ганам, Симакан, Иниго Мартинес, Яхья, Брозович, Анжело, Фелиш, Коман, Мане и Роналду. В этом составе в атаке будет играть сильная четверка – Жоау Фелиш, Кингсли Коман, Садио Мане и Криштиану Роналду.
Матч «Аль-Наср» и «Аль-Рияд» можно будет смотреть в текстовой трансляции на портале LiveResult. Игра начнется в 21:00 по московскому времени.
Ожидается, что эта встреча будет интересной и насыщенной борьбой для болельщиков. Команды продемонстрируют свои возможности и будут бороться за победу.