Ruben Diash Arsenal haqida kamroq o‘ylayapti
Manchester City jamoasining markaziy himoyachisi Ruben Diash yaqinlashib kelayotgan o‘yin, Londonning Arsenal jamoasiga qarshi bahs haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
U ikki jamoa o‘rtasidagi uchrashuv yakshanba kuni Arsenal maydonida bo‘lib o‘tishini ta’kidladi. Diashning aytishicha, u Arsenal haqida ko‘p o‘ylamaydi va e’tiborini faqat o‘z jamoasiga qaratadi.
Uning fikricha, boshqalar raqib bilan raqobatlashishni o‘z oldiga maqsad qilsa, ular o‘z yo‘llari bilan harakat qilishadi. Ruben Diash jamoa o‘z futboliga ishonadi va g‘alaba uchun o‘zlari va oilalari uchun harakat qilishlarini ta’kidladi.
U shuningdek, eng muhimi o‘zlarini doimo rivojlantirish va eng yaxshi versiyasiga aylanish ekanligini aytdi. Ushbu o‘yin Moskva vaqti bilan soat 18:30 da boshlanadi.
Diashning so‘zlari Manchester City rasmiy manbalari orqali tarqatildi. Bu uchrashuv Premer-liga chempionlik uchun asosiy raqobatchilar o‘rtasidagi muhim bahs sifatida e’tirof etilmoqda.

Рубен Диаш меньше думает об Арсенале
Центральный защитник команды Манчестер Сити Рубен Диаш поделился своими мыслями о предстоящем матче против лондонского Арсенала. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он подчеркнул, что встреча между двумя командами состоится в воскресенье на поле Арсенала. По словам Диаша, он мало думает об Арсенале и сосредоточен только на своей команде.
По его мнению, если другие ставят целью конкуренцию с соперником, они будут действовать по-своему. Рубен Диаш уверен в своей команде и отметил, что они будут бороться за победу ради себя и своих семей.
Он также сказал, что самое главное — постоянно развиваться и становиться лучшей версией себя. Эта игра начнётся в 18:30 по московскому времени.
Слова Диаша были распространены через официальные источники Манчестер Сити. Этот матч признаётся важным поединком между главными соперниками за чемпионство в Премьер-лиге.