Milan Udineni 3:0 hisobi bilan mag‘lub etdi
Italiya chempionatining to‘rtinchi turidan o‘rin olgan o‘yinlarda “Milan” jamoasi Udineda 3:0 hisobida aniq g‘alaba qozondi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Jamoa bosh murabbiyi Massimiliano Allegrining jarima tufayli maydonga chiqa olmagani sababli, o‘yindan keyingi intervyuni uning yaqin yordamchisi Marko Landuchchi berdi. U maydonda ko‘rsatgan natijadan qoniqish bildirdi.
Landuchchi so‘zlaricha, jamoa har doim shunday ruhda o‘ynashi kerak. U bugungi raqiblarining “Inter” va “Piza” jamoalarini mag‘lub etganini eslatib o‘tdi.
“Biz 3:0 hisobida g‘alaba qozondik, ammo hali jahon chempionlari emasmiz. Ishlashda davom etamiz”, dedi u.
Keyingi turda “Milan” Italiya chempionati g‘olibi bo‘lgan “Napoli” jamoasini qabul qiladi. Ushbu o‘yin katta ahamiyatga ega bo‘lib, jamoalarning mavqeini yanada mustahkamlashi kutilmoqda.

Милан обыграл Удинезе со счётом 3:0
В матчах четвёртого тура чемпионата Италии команда «Милан» одержала уверенную победу в Удине со счётом 3:0. Об этом сообщил Euro-football.ru.
Из-за дисквалификации главный тренер команды Массимилиано Аллегри не смог выйти на поле, поэтому послематчевое интервью дал его близкий помощник Марко Ландуччи. Он выразил удовлетворение результатом, показанным на поле.
По словам Ландуччи, команда всегда должна играть с таким настроем. Он напомнил, что сегодняшние соперники победили команды «Интер» и «Пиза».
«Мы выиграли со счётом 3:0, но мы ещё не чемпионы мира. Продолжаем работать», — сказал он.
В следующем туре «Милан» примет команду «Наполи», ставшую чемпионом Италии. Эта игра имеет большое значение и ожидается, что она укрепит позиции команд.