Shanba kuni kechqurun «Milan» jamoasi A Seriyasining to‘rtinchi turi doirasida «Udineze»ga qarshi safar o‘yinini o‘tkazadi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
«Rossoneri» bosh murabbiyi Massimiliano Allegrining qaroriga ko‘ra, jamoa maydonga quyidagi futbolchilar bilan birinchi daqiqalardan chiqadi: Terrachchano, Tomori, Gabbia, Pavlovich, Salemakers, Estupinyan, Modrich, Fofana, Rabio, Pulishich va Ximenes. «Udineze» va «Milan» o‘rtasidagi o‘yin Moskva vaqti bilan soat 21:45da boshlanadi.
Maydondagi voqealarni matnli translyatsiya orqali LiveResult portali orqali kuzatish mumkin bo‘ladi. Italiya chempionatining uchta oldingi turida «Milan» jamoasi olti ochko to‘pladi.
Jamoa ushbu o‘yinda ham g‘alaba qozonib, mavsumdagi muvaffaqiyatlarini davom ettirishga intiladi. Futbol muxlislari uchun ushbu o‘yin qiziqarli va muhim bo‘lishi kutilmoqda.

Команда Милана объявила состав на матч против Удинезе
В субботу вечером команда «Милан» проведет выездной матч четвертого тура Серии А против «Удинезе». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По решению главного тренера «россонери» Массимилиано Аллегри, команда выйдет на поле с первых минут в следующем составе: Терраччано, Томори, Габбия, Павлович, Салемакерс, Эступиньян, Модрич, Фофана, Рабьо, Пулишич и Хименес. Матч между «Удинезе» и «Миланом» начнется в 21:45 по московскому времени.
События на поле можно будет отслеживать в текстовой трансляции на портале LiveResult. В трех предыдущих турах чемпионата Италии команда «Милан» набрала шесть очков.
Команда также стремится одержать победу в этой игре и продолжить свои успехи в сезоне. Для футбольных болельщиков этот матч обещает быть интересным и важным.