Titov: Arsenal Manchester Sitini 1:0 hisobida mag‘lub etadi
Beshinchi tur Angliya Premer Ligasi doirasida Londonning «Arsenal» jamoasi o‘z maydonida «Manchester Siti» bilan bahs olib boradi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinga futbol bo‘yicha mutaxassis Yegor Titov o‘z taxminini bildirdi. Uning fikricha, «Arsenal» jamoasining o‘rta chizig‘i hozirda ancha harakatchan va to‘pni ushlab turishda yaxshiroq natija ko‘rsatmoqda.
Shuning uchun u ushbu o‘yinda «Arsenal»ning g‘alaba qozonishini taxmin qilmoqda. Ehtimol, o‘yinning yakuniy hisobida 1:0 g‘alaba qayd etiladi.
Ushbu fikrlar «RB Sport» nashri tomonidan e’lon qilindi. «Arsenal» va «Manchester Siti» o‘rtasidagi uchrashuv 21 sentabr, yakshanba kuni bo‘lib o‘tadi.
O‘yin boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan soat 18:30 da belgilangandir. Ushbu o‘yinning batafsil matnli onlayn translyatsiyasini Liveresult.ru saytida kuzatish mumkin.

Титов: Арсенал обыграет Манчестер Сити со счетом 1:0
В пятом туре Английской Премьер-лиги лондонский «Арсенал» сыграет на своём поле с «Манчестер Сити». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Эксперт по футболу Егор Титов высказал своё предположение относительно этой игры. По его мнению, полузащита «Арсенала» сейчас достаточно активна и показывает лучшие результаты в удержании мяча.
Поэтому он прогнозирует победу «Арсенала» в этом матче. Возможно, итоговый счёт игры будет 1:0 в пользу «Арсенала».
Эти мнения были опубликованы изданием «RB Sport». Встреча между «Арсеналом» и «Манчестер Сити» состоится в воскресенье, 21 сентября.
Начало игры запланировано на 18:30 по московскому времени. Подробную текстовую онлайн-трансляцию этого матча можно будет наблюдать на сайте Liveresult.ru.