Inter Sassuolo bilan Seriya A o‘yiniga tayyorlanmoqda
Yakshanba kuni kechqurun «Inter» jamoasi Italiya chempionatining to‘rtinchi turida o‘z maydonida «Sassuolo» jamoasiga qarshi o‘yin o‘tkazadi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Milanliklarning bosh murabbiyi Kristian Kivu o‘yinning boshidan quyidagi futbolchilarni maydonga tushirishga qaror qildi: Martines, Akandji, Acherbi, Augusto, Dyumfris, Dimarko, Suchich, Barella, Chalxanog‘lu, Tyuram va Esposito. «Inter» va «Sassuolo» o‘rtasidagi uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 21:45 da boshlanadi.
O‘yinning barcha tafsilotlarini LiveResult portalidagi matnli translyatsiya orqali kuzatib borish mumkin. Seriya A chempionatining dastlabki uch turida «Inter» jamoasi jami uch ochko to‘plagan.
Ushbu o‘yin jamoa uchun muhim ahamiyatga ega bo‘lib, mag‘lubiyatga yo‘l qo‘ymaslik va ochkolar sonini oshirish maqsad qilinmoqda. Futbol ishqibozlari ushbu uchrashuvni katta qiziqish bilan kutmoqdalar.

Inter готовится к матчу Серии А с Сассуоло
В воскресенье вечером команда «Интер» проведет матч четвертого тура чемпионата Италии на своем поле против команды «Сассуоло». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Главный тренер миланцев Кристиан Киву решил выпустить на поле с начала игры следующих футболистов: Мартинес, Аканжи, Ачерби, Аугусто, Дюмфрис, Димарко, Сучич, Барелла, Чалханоглу, Тюрам и Эспозито. Встреча между «Интером» и «Сассуоло» начнется в 21:45 по московскому времени.
Все детали матча можно будет отслеживать через текстовую трансляцию на портале LiveResult. В первых трех турах чемпионата Серии А команда «Интер» набрала в общей сложности три очка.
Эта игра имеет большое значение для команды, цель — не допустить поражения и увеличить количество очков. Футбольные болельщики с большим интересом ожидают этого матча.