Ferran Torres Barselonada asosiy hujumchi bo‘lishni xohlaydi
“Barselona” hujumchisi Ferran Torres La Liga doirasidagi “Xetafe”ga qarshi o‘yinda (3:0) dublda o‘ynagach, intervyu berdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ispaniyalik futbolchi yakshanba kuni bo‘lib o‘tgan uchrashuvda jamoasiga uch ochko olib kelishga yordam berdi va birinchi bo‘limda ikki bor gol urdi. Torres “Men “Barselona”ning asosiy hujumchisiga aylanishni xohlayman.
Har bir o‘yinda o‘z ustimda ishlayapman va tobora tajribaliroq o‘yinchiga aylanayapman”, dedi. U o‘yinning eng yaxshi futbolchisi deb topildi.
25 yoshli futbolchi joriy mavsumda oltita o‘yinda to‘rt gol urib, bitta samarali uzatmani amalga oshirdi. 25 sentabr, payshanba kuni Hans-Diter Flik boshqaruvidagi jamoa “Real Oviedo”ga safar o‘yinida qarshi turadi.

Ферран Торрес хочет стать основным нападающим в Барселоне
Нападающий «Барселоны» Ферран Торрес дал интервью после дубля в матче Ла Лиги против «Хетафе» (3:0). Об этом сообщает Euro-football.ru.
Испанский футболист помог своей команде выиграть три очка в воскресном матче, забив два гола в первом тайме. Торрес заявил: «Я хочу стать основным нападающим «Барселоны».
Я работаю над собой в каждой игре и становлюсь всё более опытным игроком», — сказал он. Его признали лучшим игроком матча.
25-летний футболист в этом сезоне забил четыре гола и сделал одну результативную передачу в шести матчах. В четверг, 25 сентября, команда под руководством Ханса-Дитера Флика сыграет выездной матч против «Реал Овьедо».