Ferran Torres "Barselona"dagi o‘yini haqida gapirdi
«Barselona» hujumchisi Ferran Torres yakshanba kuni o‘tkazilgan La Liga uchrashuvida «Xetafe»ga qarshi o‘yinda ikkita gol urdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
U 15 va 34-daqiqalarda jamoasi darvozasini ishg‘ol qildi. 60-daqiqada esa maydonni tark etdi.
O‘yindan so‘ng ispaniyalik futbolchi eng yaxshi o‘yinchi sifatida taqdirlandi. 25 yoshli futbolchi intervyuda «Men ko‘p marta aytganman, Barselonaning asosiy tarkibida o‘ynashga qodirman.
Oldinda hali ko‘p imkoniyatlar bor», dedi. U shuningdek, «Ko‘plab jamoalar bizga qarshi mustahkam himoya qilmoqda, shuning uchun bo‘sh zonalarni topishni bilishimiz kerak.
Jamoamizda yaxshi uzatmalar qiladigan ko‘plab futbolchilar bor va biz bundan samarali foydalanamiz. Bugun ikkinchi bo‘limni yaxshi boshlamadik, ammo eng muhimi uch ochko qo‘lga kiritdik», deya fikr bildirdi.

Ферран Торрес рассказал о своей игре в "Барселоне"
Нападающий «Барселоны» Ферран Торрес забил два гола в матче Ла Лиги против «Хетафе», который прошёл в воскресенье. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он поразил ворота команды на 15-й и 34-й минутах. На 60-й минуте он покинул поле.
После матча испанский футболист был признан лучшим игроком. 25-летний футболист в интервью сказал: «Я много раз говорил, что достоин играть в основном составе «Барселоны».
Впереди ещё много возможностей». Также он отметил: «Многие команды играют против нас с плотной обороной, поэтому нам нужно уметь находить свободные зоны.
В нашей команде много игроков, которые хорошо отдают передачи, и мы эффективно этим пользуемся. Сегодня мы плохо начали второй тайм, но самое главное — мы взяли три очка», — поделился он мнением.