Konte: Napoli ketma-ket to‘rtinchi g‘alabasini nishonladi
Napoli jamoasi bosh murabbiyi Antonio Konte Italiyaning Serie A chempionatining to‘rtinchi turida Pisa jamoasiga qarshi o‘tkazilgan o‘yinda qozonilgan g‘alaba haqida fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Amaldagi chempion 3:2 hisobida g‘alaba qozondi. Konte so‘zlariga ko‘ra, g‘alaba hech qachon osonlik bilan kelmaydi.
Ushbu o‘yin murakkab kechdi, biroq jamoa ketma-ket to‘rtinchi g‘alabasini nishonlagani uchun xursand. O‘tgan mavsumdagi muvaffaqiyatlardan so‘ng jamoaga katta umidlar bog‘langan.
Konte shogirdlari mavsum boshidan beri ochko yo‘qotmagan yagona klub hisoblanadi. Hozirda Napoli 12 ochko bilan Serie A jadvalida mustaqil yetakchilik qilmoqda.
Bu natijalar jamoaning yuqori darajada tayyorgarlik ko‘rganini va o‘z maqsadlariga qat’iy intilayotganini ko‘rsatadi. Shunday qilib, Napoli mavsum davomida ham yuqori natijalarni ko‘rsatishni davom ettirmoqda.

Контекст: Наполи отпраздновал четвертую победу подряд
Главный тренер команды Наполи Антонио Конте поделился мнением о победе в матче четвертого тура чемпионата Италии Серии А против команды Пиза. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Действующий чемпион одержал победу со счетом 3:2. По словам Конте, победа никогда не дается легко.
Эта игра была сложной, но команда рада отметить четвертую победу подряд. После успехов прошлого сезона на команду возлагаются большие надежды.
Подопечные Конте с начала сезона являются единственным клубом, не потерявшим ни одного очка. В настоящее время Наполи с 12 очками уверенно лидирует в таблице Серии А.
Эти результаты показывают высокий уровень подготовки команды и ее решимость достигать поставленных целей. Таким образом, Наполи продолжает демонстрировать высокие результаты на протяжении всего сезона.