Genich Levante va Real o‘yini haqida fikr bildirdi
Ispaniya chempionati doirasida Madridning "Real" jamoasi safarda "Levant" bilan uchrashadi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yin haqida futbol sharhlovchisi Konstantin Genich o‘z fikrlarini bildirdi. Uning aytishicha, agar "Levant" jamoasi o‘yinga yaxshi tayyorgarlik ko‘rsa va ochilsa, Mbappe hamda Madrid futbolchilari bo‘sh joylardan samarali foydalanishi mumkin.
Birinchi bo‘limda 1,5 dan ko‘p gol bo‘lishi ehtimoli yuqori. Shuningdek, u o‘yinda jami 3,5 dan ortiq gol bo‘lishini ham taxmin qilmoqda.
Bu fikrlar "RB Sport" tomonidan yetkazildi. Uchrashuv 23 sentabr kuni bo‘lib o‘tadi va Moskva vaqti bilan soat 22:30 da boshlanadi.
O‘yin matnli onlayn translyatsiyasini Liveresult.ru sayti orqali kuzatish mumkin. Ushbu o‘yin Ispaniya futbolida muhim ahamiyatga ega bo‘lib, muxlislar uchun qiziqarli daqiqalar taqdim etishi kutilmoqda.

Генич высказался о матче Леванте и Реала
В рамках чемпионата Испании мадридский "Реал" сыграет в гостях с "Леванте". Об этом сообщает Euro-football.ru.
О матче высказался футбольный комментатор Константин Генич. По его словам, если команда "Леванте" хорошо подготовится к игре и раскроется, Мбаппе и игроки мадридского клуба смогут эффективно использовать свободные зоны.
Вероятность того, что в первом тайме будет забито более 1,5 голов, высока. Также он предполагает, что в матче будет забито более 3,5 голов.
Эти мнения были переданы "RB Sport". Встреча состоится 23 сентября и начнется в 22:30 по московскому времени.
Текстовую онлайн-трансляцию матча можно будет наблюдать на сайте Liveresult.ru. Эта игра имеет большое значение в испанском футболе и ожидается, что она подарит болельщикам интересные моменты.