Radimov Levante va Mbappeni to‘xtatishni so‘radi
Ispaniya chempionatining navbatdagi o‘yini doirasida Madridning "Real" jamoasi safarda "Levante" bilan uchrashadi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinga doir fikrlarini sobiq futbolchi, Sankt-Peterburgning "Zenit" klubi va Rossiya terma jamoasi a’zosi Vladislav Radimov bildirdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, Madrid jamoasi g‘alaba qozonayotgan bo‘lsa-da, bu natijalar osonlik bilan kelmayapti.
Bir vaqtdan keyin bu jarayon to‘xtashi mumkin. Radimov "Levante" jamoasining +1,5 farasiga e’tibor qaratgan, chunki ularning o‘yini yaxshilanmoqda.
Shuningdek, u Mbappeni to‘xtatish zarurligini ta’kidladi, chunki Mbappe gol ura olmasligi kerak. "Levante" va "Real" o‘rtasidagi uchrashuv 23 sentabr, seshanba kuni bo‘lib o‘tadi.
O‘yinning boshlanish vaqti Moskva vaqtiga ko‘ra soat 22:30 da rejalashtirilgan. Ushbu o‘yinning matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru sayti orqali taqdim etiladi.

Радимов попросил остановить Леванте и Мбаппе
В рамках очередного тура чемпионата Испании мадридский «Реал» сыграет в гостях с «Леванте». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Своим мнением об этой игре поделился бывший футболист, игрок петербургского «Зенита» и сборной России Владислав Радимов. По его словам, хотя мадридская команда и побеждает, эти результаты даются нелегко.
Через некоторое время этот процесс может остановиться. Радимов обратил внимание на фору +1,5 команды «Леванте», так как их игра улучшается.
Также он подчеркнул необходимость остановить Мбаппе, потому что Мбаппе не должен забивать голы. Встреча между «Леванте» и «Реалом» состоится во вторник, 23 сентября.
Начало игры запланировано на 22:30 по московскому времени. Текстовая онлайн-трансляция матча будет доступна на сайте Liveresult.ru.