Barselona Torres bilan shoshilmay qaror qabul qilmoqda
«Barselona» jamoasi hujumchi Ferran Torresning kelajagi bo‘yicha qaror qabul qilishda shoshilmayapti. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Kataloniyalik klubda bu masala ustuvor hisoblanmaydi. Bu haqda Transfer News Live manbasiga tayanib Marca nashri xabar bermoqda.
Hozirgi shartnoma Ferran Torresni «Barselona» bilan 2027 yil o‘rtalarigacha bog‘lab turibdi. Klub rahbariyati muzokaralarda tezkorlik qilmoqchi emas.
Yakshanba kuni Ferran Torres La Ligada «Xetafe»ga qarshi o‘yinda ikki gol urdi. O‘yinda «Barselona» 3:0 hisobida g‘alaba qozondi.
Hozirgi Ispaniya chempionatida Torres beshta o‘yinda to‘rtta gol urishga muvaffaq bo‘ldi. Navbatdagi chempionat o‘yini 25 sentabr, payshanba kuni bo‘lib o‘tadi.
Unda «Barselona» «Real Oviedo» jamoasiga safarda qarshi turadi. Klub va futbolchi o‘rtasidagi kelishuv hali o‘zgarishsiz davom etmoqda.

Барселона принимает решения с Торресом без спешки
Команда «Барселона» не спешит принимать решение относительно будущего нападающего Феррана Торреса. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В каталонском клубе этот вопрос не считается приоритетным. Об этом сообщает издание Marca со ссылкой на источник Transfer News Live.
Текущий контракт связывает Феррана Торреса с «Барселоной» до середины 2027 года. Руководство клуба не намерено торопиться с переговорами.
В воскресенье Ферран Торрес забил два гола в матче Ла Лиги против «Хетафе». Встреча завершилась победой «Барселоны» со счётом 3:0.
В нынешнем чемпионате Испании Торресу удалось забить четыре гола в пяти матчах. Следующий матч чемпионата состоится 25 сентября, в четверг.
В нём «Барселона» сыграет в гостях с командой «Реал Овьедо». Соглашение между клубом и футболистом пока остаётся без изменений.