Sokol futbolchilari isinishda tasavvuriy to‘pdan foydalanishdi
Seshanba kuni Rossiya Fonbet kubogi doirasida Broke Boys va Sokol jamoalari o‘rtasida uchrashuv bo‘lib o‘tdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
O‘yindan oldin Saratov jamoasi futbolchilari isinib olish jarayonida tasavvuriy to‘pdan foydalangan. Bu zamonaviy isinib olish texnologiyasi emas edi.
Aslida, Saratovlik futbolchilarning o‘z to‘plari yo‘q edi va ularni Broke Boys jamoasi taqdim etishi kerak edi. Shu sababli, Medialiga klubi avtobusi tirbandlikda qolib ketgan va bu esa mezbonlarning kechikishiga olib kelgan.
Shuningdek, Medialiga jamoasining kechikishi sababli Broke Boys va Sokol o‘rtasidagi o‘yin biroz kech boshlangan. Futbol maydonida yuz berayotgan voqealarni LiveResult portali orqali matnli translyatsiya yordamida kuzatish mumkin.
Ushbu o‘yin ko‘plab muxlislar diqqat markazida bo‘lib, har ikki jamoa o‘rtasidagi raqobat qiziqarli kechdi. O‘yin davomida futbolchilar o‘z mahoratlarini namoyish qilib, muxlislarni xursand qilishga harakat qilishdi.

Футболисты "Сокол" использовали воображаемый мяч для разминки
Во вторник в рамках Кубка Фонбет России состоялась встреча между командами Broke Boys и Сокол. Об этом сообщил Euro-football.ru.
Перед игрой футболисты саратовской команды использовали воображаемый мяч во время разминки. Это не была современная технология разминки.
На самом деле у футболистов из Саратова не было своих мячей, и их должна была предоставить команда Broke Boys. По этой причине автобус клуба Медалига застрял в пробке, что привело к опозданию хозяев.
Кроме того, из-за опоздания команды Медалига матч между Broke Boys и Сокол начался с небольшим опозданием. Следить за событиями на футбольном поле можно через текстовую трансляцию на портале LiveResult.
Эта игра привлекла внимание многих болельщиков, и соперничество между двумя командами прошло интересно. В ходе матча футболисты демонстрировали своё мастерство и старались радовать болельщиков.