Amorim Mbeumoning jamoaga qo‘shgan hissasini yuqori baholadi
Manchester Yunayted jamoasining bosh murabbiyi Ruben Amorim hujumchi Bryayn Mbeumoning jamoaga qo‘shgan hissasi haqida fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Uning aytishicha, Mbeumo jamoa uchun juda muhim o‘yinchi hisoblanadi. U doim tayyor, ko‘p yuguradi va raqibga bosim o‘tkazadi.
O‘tgan mavsumga nisbatan u butunlay boshqacha xavf tug‘diradi. Amorim Mbeumodan juda mamnunligini ta’kidladi.
Shuningdek, u ushbu ligadan o‘yinchini sotib olish muhim bo‘lganini, chunki shunday qilib uning imkoniyatlarini yaxshiroq tushunish mumkinligini aytdi. Amorim Bryayn bilan omadli ish tutganliklarini ham ta’kidladi.
Shanba kuni Manchester Yunayted Premyer-liga doirasida Brentford jamoasining maydoniga safar qiladi. Qayd etilishicha, Mbeumo aynan shu jamoada joriy yilning iyul oyining o‘rtalarigacha o‘ynagan.

Аморим высоко оценил вклад Мбеумо в команду
Главный тренер футбольного клуба «Манчестер Юнайтед» Рубен Аморим высказался о вкладе нападающего Брайана Мбеумо в команду. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, Мбеумо является очень важным игроком для команды. Он всегда готов, много бегает и оказывает давление на соперника.
По сравнению с прошлым сезоном он представляет совершенно другую угрозу. Аморим подчеркнул, что очень доволен Мбеумо.
Кроме того, он отметил, что было важно приобрести игрока из этой лиги, так как это позволяет лучше понять его возможности. Аморим также подчеркнул, что им повезло в работе с Брайаном.
В субботу «Манчестер Юнайтед» в рамках Премьер-лиги отправится в гости к команде «Брентфорд». Отмечается, что Мбеумо играл именно в этой команде до середины июля текущего года.