Bulykin Tyukavinning o‘yini haqida o‘z fikrini bildirdi
Uning so‘zlariga ko‘ra, hujumchining qaytishi jamoaning o‘yinini kuchaytirishi kutilmoqda. O‘nchi turda Rossiya Premyer-ligasining “Krylya Sovetov”ga qarshi o‘yinida (3:2) Tyukavin bir necha gol imkoniyatlarini yaratdi, biroq futbolchiga to‘liq shaklga kirish uchun vaqt kerak.
Bulykin hujumchining jamoaga zarur ekanligini ta’kidladi va uning keyingi o‘yinda “Lokomotiv”ga qarshi ko‘rsatadigan o‘yiniga qiziqish bildirdi. U shuningdek, Tyukavinning jarohatdan keyin o‘z formasini tiklashi muhimligini aytdi.
“Krylya Sovetov”ga qarshi g‘alabadan so‘ng, Moskva jamoasi chempionat jadvalida oltinchi o‘ringa ko‘tarildi. Bu natija jamoaning keyingi o‘yinlarda yanada yaxshi o‘yin ko‘rsatishiga turtki bo‘ladi.
Tyukavinning maydonga qaytishi va jamoaga qo‘shilishi “Dinamo”ning o‘yini uchun ijobiy o‘zgarish bo‘lishi kutilmoqda.

Булыгин выразил своё мнение об игре Тюкавин
Бывший футболист столичной команды «Динамо» Дмитрий Булыкин высказался о возвращении Константина Тюкавина на поле. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, возвращение нападающего должно усилить игру команды. В десятом туре Российской Премьер-лиги в матче против «Крыльев Советов» (3:2) Тюкавин создал несколько голевых моментов, однако футболисту нужно время, чтобы полностью войти в форму.
Булыкин подчеркнул, что нападающий необходим команде и выразил интерес к его игре в следующем матче против «Локомотива». Он также отметил важность восстановления формы Тюкавина после травмы.
После победы над «Крыльями Советов» московская команда поднялась на шестое место в турнирной таблице чемпионата. Этот результат станет стимулом для команды показывать ещё более качественную игру в следующих матчах.
Ожидается, что возвращение Тюкавина на поле и его присоединение к команде станут положительным изменением в игре «Динамо»