Talalaev CSKA bilan o‘yinga tayyor ekanligini bildirdi
Rossiya chempionatining o‘nchi turining markaziy o‘yini Kaliningradning “Baltika” jamoasi va Moskva CSKA jamoasi o‘rtasida bo‘lib o‘tadi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuv haqida mehmonlar murabbiyi Andrey Talalaev fikr bildirdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, hozirda hatto yirik jamoalar ham “Baltika”ning o‘yin uslubini o‘rganib, unga moslashishga harakat qilmoqda.
Jamoa a’zolari hozir yig‘ilish o‘tkazmoqda va murabbiyning asosiy umidi shuki, jamoa sardori Akela xato qilmasligi kerak. Hozirgi vaqtda CSKA Rossiya chempionati jadvalida ikkinchi o‘rinni band qilgan bo‘lsa, “Baltika” uchinchi pog‘onada turibdi.
Ushbu muhim o‘yin ertaga, 28 sentabr kuni “VEB Arena” stadionida bo‘lib o‘tadi. Har ikki jamoa ham g‘alabaga intilib, o‘z o‘yinlarini namoyish etishga tayyor.

Талалаев сообщил, что готов к игре с ЦСКА
Центральный матч десятого тура чемпионата России пройдет между калининградской «Балтикой» и московским ЦСКА. Об этом сообщает Euro-football.ru.
О встрече высказался тренер гостей Андрей Талалаев. По его словам, даже крупные команды сейчас изучают стиль игры «Балтики» и пытаются к нему адаптироваться.
Игроки команды сейчас проводят собрание, и главная надежда тренера заключается в том, что капитан команды Акела не должен допустить ошибок. В настоящее время ЦСКА занимает второе место в таблице чемпионата России, а «Балтика» находится на третьей позиции.
Эта важная игра состоится завтра, 28 сентября, на стадионе «ВЭБ Арена». Обе команды стремятся к победе и готовы показать свою игру.