Titov: Axmat o‘z maydonida aniq favorit hisoblanadi
Rossiya milliy terma jamoasi va Moskva “Spartak”ining sobiq yarim himoyachisi Egor Titov Premyer-liganing o‘nchi tur doirasida Grozniyning “Axmat” va Toliyatning “Akron” jamoalari o‘rtasidagi o‘yinga oid fikrlarini bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Uning ta’kidlashicha, “Axmat” jamoasi o‘z maydonida aniq favorit hisoblanadi. U “Axmat”ga -1 farq bilan g‘alaba qozonishini taxmin qilmoqda va agar mezbonlar katta hisobda yutsa hayron qolmasligini aytdi.
Shu bilan birga, “Akron” jamoasining psixologik holati hozirda past darajada ekanligini ta’kidladi. Stanislav Cherchesov boshchiligidagi “Axmat” jamoasi Grozniy shahridagi o‘z uy stadionida Zaur Tedeev murabbiyligidagi “Akron”ni qabul qiladi.
Ushbu uchrashuv 27 sentyabr kuni bo‘lib o‘tadi va Moskva vaqti bilan soat 14:00da boshlanadi. O‘yinning natijalari va jamoalarning holati futbol ixlosmandlari tomonidan qiziqish bilan kuzatilmoqda.

Титов: Ахмат считается явным фаворитом на своем поле
Бывший полузащитник сборной России и московского «Спартака» Егор Титов поделился мнением о матче десятого тура Премьер-лиги между грозненским «Ахматом» и тольяттинским «Акроном». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, команда «Ахмат» является явным фаворитом на своем поле. Он предполагает победу «Ахмата» с разницей в -1 и отметил, что не удивится, если хозяева выиграют с крупным счетом.
При этом он подчеркнул, что психологическое состояние команды «Акрон» в настоящее время находится на низком уровне. Под руководством Станислава Черчесова «Ахмат» примет в своем домашнем стадионе в Грозном команду «Акрон» под руководством Заура Тедева.
Этот матч состоится 27 сентября и начнется в 14:00 по московскому времени. Результаты игры и состояние команд с интересом отслеживают футбольные болельщики.