Genich: "Lokomotiv" duranglar seriyasini uzdi
Rossiya Premyer Ligasi doirasida o‘nchi turda poytaxtning “Lokomotiv” jamoasi o‘z maydonida Qozonning “Rubin” jamoasi bilan uchrashadi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Mashhur sharhlovchi Konstantin Genich ushbu o‘yinga oid fikrlarini bildirdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, “Lokomotiv” beshta durang seriyasini ijobiy natijaga aylantirish uchun barcha imkoniyatlarga ega.
“Lokomotiv” jamoasi “Rubin”ni mag‘lub etishi kerak, deb ta’kidladi sharhlovchi “RB Sport” orqali. Ushbu o‘yin 27-sentyabr kuni Moskva shahridagi “RJD Arena” stadionida bo‘lib o‘tadi.
O‘yin boshlanish vaqti poytaxt vaqti bilan soat 16:30 da belgilangan. Ushbu uchrashuvning matnli onlayn translyatsiyasini Liveresult.ru sayti orqali kuzatish mumkin.

Генич: "Локомотив" прервал серию ничьих
В рамках десятого тура Российской Премьер-Лиги столичный клуб «Локомотив» встретится на своём поле с казанским «Рубином». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Известный комментатор Константин Генич поделился своими мыслями по поводу этой игры. По его словам, у «Локомотива» есть все возможности, чтобы превратить серию из пяти ничьих в положительный результат.
«Локомотив» должен победить «Рубин», — подчеркнул комментатор в эфире «РБ Спорт». Матч состоится 27 сентября на стадионе «РЖД Арена» в Москве.
Начало игры запланировано на 16:30 по московскому времени. Текстовую онлайн-трансляцию этой встречи можно будет наблюдать на сайте Liveresult.ru.