Titov: Lokomotiv va Rubin o‘rtasidagi o‘yin sergolli bo‘ladi
Moskva «Lokomotiv» jamoasi va Qozonning «Rubin» klubi Rossiya chempionatining o‘nchi turida Moskva shahridagi «RJD Arena» stadionida uchrashadi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinga doir taxminlarni futbol bo‘yicha mutaxassis Yegor Titov bildirdi. Moskvaliklar Rossiya Premer-ligasida eng ko‘p gol urgan jamoa hisoblanadi.
Shu bilan birga, «Rubin» jamoasi «Akron»ga qarshi o‘yinda osonlik bilan ikki gol o‘tkazib yubordi. Shuning uchun men o‘yinda jami 2,5 gol va undan ko‘proq bo‘lishini taxmin qilaman, deydi Titov.
Ushbu o‘yin 27 sentyabr kuni soat 16:30da Moskva vaqti bilan boshlanadi. Hozirgi vaqtda sakkiz turdan so‘ng «Lokomotiv» Premer-liga jadvalida to‘rtinchi o‘rinda, «Rubin» esa yettinchi pog‘onada bormoqda.

Титов: Игра между Локомотивом и Рубином будет захватывающей
Московский «Локомотив» и казанский «Рубин» встретятся в десятом туре чемпионата России на стадионе «РЖД Арена» в Москве. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Прогнозы на эту игру дал футбольный эксперт Егор Титов. Московская команда является самой результативной в Российской Премьер-лиге.
В то же время «Рубин» легко пропустил два гола в матче против «Акрона». Поэтому я предполагаю, что в игре будет 2,5 гола и более, — говорит Титов.
Матч начнётся 27 сентября в 16:30 по московскому времени. На данный момент после восьми туров «Локомотив» занимает четвёртое место в таблице Премьер-лиги, а «Рубин» — седьмое.