Andronov: Rostovga qarshi Krasnodar g‘alaba qozonadi
Rossiya Premyer Ligasi jadvalida yetakchi o‘rinlarni egallab turgan “Krasnodar” jamoasi safarda “Rostov” bilan kuch sinashadi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yin haqida futbol sharhlovchisi Aleksey Andronov o‘z fikrlarini bildirdi. Sharhlovchining ta’kidlashicha, “Krasnodar” jamoasi o‘yinni yaxshi tashkil qilgan va tartibli o‘ynaydi.
“Rostov” jamoasining mag‘lubiyatsiz seriyasi yakunlanishi kerak, deb hisoblaydi mutaxassis. Unga ko‘ra, bu o‘yinda g‘alaba “Krasnodar” tomonida bo‘ladi.
“Rostov” va “Krasnodar” jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv Rossiya Premyer Ligasi 10-turi doirasida bo‘lib o‘tadi. Asosiy hakamning boshlang‘ich furi soat 19:00da Moskva vaqti bilan yangraydi.
O‘yinning batafsil matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru saytida taqdim etiladi. Ushbu o‘yin muxlislar uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda va jamoalar o‘rtasidagi bahs kuchli va murosasiz kechishi kutilmoqda.

Андронов: Краснодар победит Ростов
Команда «Краснодар», занимающая лидирующие позиции в таблице Российской Премьер-Лиги, сыграет в гостях с «Ростовом». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Футбольный комментатор Алексей Андронов поделился своим мнением об этой игре. По его словам, команда «Краснодар» хорошо организована и играет дисциплинированно.
Эксперт считает, что серия без поражений «Ростова» должна завершиться. По его мнению, победа в этой игре будет на стороне «Краснодара».
Матч между командами «Ростов» и «Краснодар» пройдет в рамках 10-го тура Российской Премьер-Лиги. Стартовый свисток главного судьи прозвучит в 19:00 по московскому времени.
Подробная текстовая онлайн-трансляция игры будет доступна на сайте Liveresult.ru. Эта игра вызывает большой интерес у болельщиков, и ожидается, что противостояние между командами будет напряженным и бескомпромиссным.