Radimov: "Zenit" Orenburgni "Gazprom Arena"da mag‘lub etadi
Sankt-Peterburgning «Zenit» jamoasi o‘z maydonida Rossiya Premer-ligasining o‘nchi turida «Orenburg» jamoasiga qarshi o‘yin o‘tkazadi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinga futbol bo‘yicha mutaxassis Vladislav Radimov o‘z fikrlarini bildirdi. Uning aytishicha, «Gazprom Arena» stadionida «Zenit» jamoasi aniq g‘alabaga erishadi va hisobda kamida ikki gol farqi bo‘ladi.
Shuningdek, u mezbonlar jamoasi mag‘lubiyatsiz qolishini taxmin qilmoqda. Bugungi o‘yin 27 sentabr kuni, Moskva vaqti bilan soat 19:30 da boshlanadi.
Hozirgi vaqtda Sergey Semak boshchiligidagi «Zenit» Premer-liga jadvalida beshinchi o‘rinda turibdi, «Orenburg» esa Vladimir Slishkovich rahbarligida o‘n uchinchi o‘rinni egallagan. Ushbu uchrashuv muxlislar va mutaxassislar tomonidan katta qiziqish bilan kutilyapti.

Радимов: "Зенит" победит Оренбург на "Газпром Арене"
Команда «Зенит» из Санкт-Петербурга проведет домашний матч десятого тура Российской Премьер-лиги против команды «Оренбург». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Футбольный эксперт Владислав Радимов поделился своими мыслями по поводу этой игры. По его словам, на стадионе «Газпром Арена» команда «Зенит» одержит уверенную победу с разницей минимум в два гола.
Кроме того, он предполагает, что хозяева поля останутся непобежденными. Сегодняшний матч начнется 27 сентября в 19:30 по московскому времени.
В настоящее время «Зенит» под руководством Сергея Семака занимает пятое место в таблице Премьер-лиги, а «Оренбург» под руководством Владимира Слишковича — тринадцатое. Эта встреча с большим интересом ожидается болельщиками и экспертами.