Titov "Zenit" va "Orenburg" o‘rtasidagi o‘yinni bashorat qildi
Rossiya chempionatining o‘nchi turi doirasida Sankt-Peterburgning Zenit jamoasi Gazprom Arena stadionida Orenburg bilan bellashadi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuvga oldindan bashoratni sobiq Moskva Spartakining yarim himoyachisi Yegor Titov berdi. Mutaxassis o‘z fikrida burchak zarbalarining jami 9,5 tadan kam bo‘lishini taxmin qilmoqda.
Uning aytishicha, Orenburg jamoasi oldinda ko‘zga ko‘ringan natija ko‘rsatishi qiyin, chunki Zenit jamoasi tez gol urib, o‘yinni nazorat ostida ushlab turadi. Uchrashuv 27 sentyabr, shanba kuni soat 19:30 da boshlanadi.
Ushbu o‘yin bo‘yicha matnli onlayn translyatsiya Liveresult.ru sayti tomonidan taqdim etiladi. O‘yin muxlislari uchun qiziqarli va muhim bellashuv bo‘lishi kutilmoqda.
Zenit va Orenburg jamoalari o‘z imkoniyatlarini sinab ko‘radi, shuningdek, har ikki jamoaning muxlislari uchun ham muhim natija qo‘lga kiritish maqsad qilinadi. Uchrashuv Gazprom Arena stadionida bo‘lib o‘tadi va barcha futbol ishqibozlari uchun katta qiziqish uyg‘otadi.

Титов предсказал матч между "Зенитом" и "Оренбургом"
В рамках десятого тура чемпионата России команда «Зенит» из Санкт-Петербурга встретится со «Оренбургом» на стадионе Газпром Арена. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Предварительный прогноз на эту встречу дал бывший полузащитник московского «Спартака» Егор Титов. Эксперт предполагает, что общее количество угловых будет меньше 9,5.
По его словам, команде «Оренбург» будет сложно показать заметный результат, так как «Зенит» быстро забьёт гол и будет контролировать игру. Матч начнётся в субботу, 27 сентября, в 19:30.
Текстовую онлайн-трансляцию этого матча предоставит сайт Liveresult.ru. Ожидается, что игра будет интересной и важной для болельщиков.
Команды «Зенит» и «Оренбург» проверят свои возможности, а также поставят цель добиться важного результата для своих болельщиков. Встреча пройдёт на стадионе Газпром Арена и вызовет большой интерес у всех любителей футбола.