«Pari NN» jamoasi vakillari Rossiya chempionatining o‘nchi turida poytaxtning «Spartak» jamoasiga qarshi bo‘lib o‘tadigan o‘yindan oldin futbolchilar holati haqida ma’lumot berdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Klub matbuot xizmatining xabar berishicha, Karich jamoada ishtirok etmoqda, Ektov esa uzoq muddatga maydondan chetlatilgan. Farinya bir hafta davomida individual dastur asosida mashg‘ulotlar olib bordi va umumiy guruhga qaytishga yaqin turibdi.
Tsarukyan esa umumiy guruhda shug‘ullanmoqda va sog‘ayib yetgan. «Spartak» va «Pari NN» o‘rtasidagi o‘yin ertaga, 28 sentyabr kuni Moskva shahridagi «Lukoyl Arena» stadionida bo‘lib o‘tadi.
Uchrashuv mahalliy vaqt bilan soat 19:30 da boshlanadi. Jamoalar turnir jadvalida turli o‘rinlarda joylashgan: mezbonlar oltinchi pog‘onani egallagan bo‘lsa, mehmonlar oxirdan ikkinchi o‘rinda turibdi.
Ushbu o‘yin jamoalar uchun muhim ahamiyatga ega bo‘lib, natijalar keyingi bosqichlarga ta’sir ko‘rsatishi mumkin.

Pari NN сообщил о состоянии травмированных футболистов
Представители команды «Пари НН» сообщили о состоянии футболистов перед матчем десятого тура чемпионата России против московского «Спартака». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По информации пресс-службы клуба, Карич принимает участие в команде, а Эктоф отстранён от игры на длительный срок. Фаринья в течение недели занимался по индивидуальной программе и близок к возвращению в общую группу.
Царукян же тренируется в общей группе и полностью восстановился. Матч между «Спартаком» и «Пари НН» состоится завтра, 28 сентября, на стадионе «Лукойл Арена» в Москве.
Встреча начнётся в 19:30 по местному времени. Команды занимают разные места в турнирной таблице: хозяева — шестое место, гости — предпоследнее.
Эта игра имеет большое значение для обеих команд, и её результаты могут повлиять на дальнейшие этапы соревнований.