Flik «Atletiko» va «Real» derbisini tomosha qiladi
«Barselona» jamoasining bosh murabbiyi Hans-Diter Flik yaqinlashayotgan «Atletiko» va «Real» o‘rtasidagi o‘yinni tomosha qiladimi, degan savolga javob berdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, Madrid derbisini ko‘rishni rejalashtirmoqda. Flik futbolni juda ko‘p kuzatishini ta’kidladi va bu o‘yin juda qiziqarli bo‘lishini aytdi.
U ikki ajoyib jamoa o‘rtasidagi bellashuvni sabrsizlik bilan kutayotganini bildirdi. Ispaniya chempionatining yettinchi turidan o‘rin olgan «Atletiko» va «Real» jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv 27 sentyabr kuni bo‘lib o‘tadi.
O‘yin Moskva vaqti bilan soat 17:15 da boshlanadi. Ushbu o‘yinni batafsil matnli translyatsiya orqali LiveResult sport portali orqali kuzatishingiz mumkin.

Флик смотрит дерби «Атлетико» и «Реал»
Главный тренер команды «Барселона» Ханс-Дитер Флик ответил на вопрос, будет ли он смотреть предстоящий матч между «Атлетико» и «Реалом». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, он планирует посмотреть мадридское дерби. Флик подчеркнул, что очень много следит за футболом и отметил, что эта игра будет очень интересной.
Он выразил нетерпение в ожидании встречи между двумя великолепными командами. Матч между «Атлетико» и «Реалом», который состоится в седьмом туре чемпионата Испании, пройдет 27 сентября.
Игра начнется в 17:15 по московскому времени. За этим матчем можно будет следить в подробной текстовой трансляции на спортивном портале LiveResult.