Despotovich Mediliga jamoasiga ro‘yxatdan o‘tkazildi
Tulskiy Arsenal va Rubin jamoalarining sobiq hujumchisi Jorje Despotovich yaqinda Medialiga musobaqasida o‘ynashi mumkin. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Euro-Futbol.Ru nashrining ma’lumotlariga ko‘ra, 2Drots media klubi Medialiga ro‘yxatiga Despotovichni so‘nggi daqiqalarda kiritgan. Hozircha tomonlar hamkorlik shartlari bo‘yicha to‘liq kelishib olmagan.
Agar muzokaralar muvaffaqiyatli yakunlansa, Despotovich yaqin oradagi Liga kubogi o‘yinlarida maydonga tushadi. So‘nggi yillarda Medialiga musobaqasida Rossiya Premer-ligasida o‘ynagan ko‘plab taniqli futbolchilar qatnashgan.
Despotovich ham ushbu futbolchilar qatorini to‘ldirishi mumkin. Shu bilan birga, barcha Medialiga jamoalari Rossiya kubogidan chiqib ketganligini eslatib o‘tish lozim.
Bu yilgi musobaqada ular o‘z o‘yinlarini davom ettira olmaydi. Despotovichning Medialigada ishtiroki muxlislar uchun qiziqarli yangilik bo‘ladi.

Despotovich Mediliga зарегистрирован в команду
Бывший нападающий команд Тульский Арсенал и Рубин Жорже Деспотович может вскоре сыграть в соревнованиях Медалига. Об этом сообщил Euro-football.ru.
По данным издания Euro-Futbol.Ru, медиаклуб 2Drots в последний момент включил Деспотовича в список Медалига. Пока стороны не достигли полного соглашения по условиям сотрудничества.
Если переговоры завершатся успешно, Деспотович выйдет на поле в ближайших матчах Кубка Лиги. В последние годы в соревнованиях Медалига участвовало много известных футболистов, игравших в Российской Премьер-лиге.
Деспотович может пополнить ряды этих футболистов. При этом стоит отметить, что все команды Медалига выбыли из Кубка России.
В этом году они не смогут продолжить свои игры в турнире. Участие Деспотовича в Медалига станет интересной новостью для болельщиков.