San-Sebastyan shahrining «Real Sosyedad» futbol klubi matbuot xizmati Ispaniya chempionatining navbatdagi «Barselona»ga qarshi o‘yin uchun jamoa tarkibini e’lon qildi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Tarkibda Rossiyalik yarim himoyachi Arsen Zaxaryan ham borligi qayd etildi. U yaqinda ko‘p uchraydigan jarohatlardan qutulgan ko‘rinadi.
«Barselona»ga qarshi o‘yin Zaxaryan uchun ketma-ket oltinchi marta rasmiy ro‘yxatda ishtirok etishi bo‘ladi. Joriy mavsumda u Ispaniya La Ligasi doirasida ikki o‘yinda maydonga tushgan, ammo hali hisobga ta’sir qiluvchi harakatlarni amalga oshirmagan.
«Barselona» va «Real Sosyedad» o‘rtasidagi yettinchi tur o‘yini 27 sentabr kuni bo‘lib o‘tadi. O‘yin Moskva vaqti bilan soat 19:30 da boshlanadi.

Захарян в составе "Реал Сосьедад" против "Барселоны"
Пресс-служба футбольного клуба «Реал Сосьедад» из города Сан-Себастьян объявила состав команды на очередной матч чемпионата Испании против «Барселоны». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Отмечается, что в составе присутствует российский полузащитник Арсен Захарян. Похоже, он недавно избавился от частых травм.
Матч против «Барселоны» станет для Захаряна шестым подряд официальным включением в заявку. В текущем сезоне он выходил на поле в рамках Ла Лиги в двух матчах, но пока не совершал значимых действий, влияющих на счет.
Матч седьмого тура между «Барселоной» и «Реал Сосьедад» состоится 27 сентября. Начало игры по московскому времени в 19:30.