Tedeev "Ahmat"ga mag‘lubiyat uchun javobgarligini aytdi
Tolyattinskning "Akron" jamoasi bosh murabbiyi Zaur Tedeev "Ahmat"ga qarshi o‘tkazilgan o‘yinda katta hisobda mag‘lub bo‘lish haqida fikr bildirdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Rossiya chempionatining o‘nchi tur uchrashuvi 0:3 hisobida yakunlandi. Tedeev "Ahmat"ni yaxshi natija va yaxshi o‘yini bilan tabrikladi.
U o‘z xatolari uchun javobgarlikni o‘z zimmasiga oldi va mag‘lubiyat uchun o‘zi aybdor ekanini ta’kidladi. Mutaxassis endi to‘g‘ri xulosalar chiqarish va oldinga intilish zarurligini qayd etdi.
Hozirda "Akron" jamoasi RPL turnir jadvalida 14-o‘rinda bo‘lib, o‘n turdan so‘ng yetti ochkoga ega. Jamoa hozirgi vaqtda play-off zonasida joylashgan va keyingi o‘yinlarda yaxshiroq natijaga erishish uchun harakat qilmoqda.

Тедеев заявил о своей ответственности за поражение "Ахмат"
Главный тренер команды «Акрон» из Тольятти Заур Тедеев высказался о крупном поражении в матче против «Ахмата». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Матч десятого тура чемпионата России завершился со счетом 0:3. Тедеев поздравил «Ахмат» с хорошим результатом и качественной игрой.
Он взял на себя ответственность за свои ошибки и подчеркнул, что виноват в поражении. Специалист отметил необходимость сделать правильные выводы и стремиться к улучшению.
В настоящее время команда «Акрон» занимает 14-е место в турнирной таблице РПЛ, имея семь очков после десяти туров. Команда сейчас находится в зоне плей-офф и старается добиться лучших результатов в следующих матчах.