Barinov va darvozabon hisobni ochishdi
10-tur doirasida o‘tkazilgan "Lokomotiv" va "Rubin" o‘rtasidagi uchrashuv juda qiziqarli kechdi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Faqat 78-daqiqada maydon egalari hisobni ochishga muvaffaq bo‘ldilar. Jarima maydonchasi tashqarisidan Dmitriy Barinov chap tomon darvozasiga aniq zarba berdi.
"Rubin" darvozaboni to‘pni ushlagandek bo‘ldi, ammo uni qo‘ldan chiqardi va natijada hisob 1:0 ga o‘zgardi. "Lokomotiv" 20 ochko bilan liga peshqadamiga aylandi, kazanliklar esa 15 ochko bilan oltinchi o‘rinni bo‘lishmoqda.
Ushbu o‘yinga oid so‘nggi yangiliklar va matnli translyatsiyani LiveResult.ru saytida kuzatib borishingiz mumkin. Uchrashuvda har ikki jamoa faol harakat qildi, lekin maydon egalarining goli o‘yinning yakuniy natijasini belgiladi.

Баринов и вратарь открыли счет
Встреча между "Локомотивом" и "Рубином" в рамках 10-го тура прошла очень интересно. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Только на 78-й минуте хозяева поля сумели открыть счёт. Дмитрий Баринов точно пробил по левым воротам снаружи штрафной площадки.
Вратарь "Рубина" казалось, поймал мяч, но упустил его, и в результате счёт изменился на 1:0. "Локомотив" с 20 очками стал лидером лиги, а казанцы делят шестое место с 15 очками.
Последние новости и текстовую трансляцию этого матча можно отслеживать на сайте LiveResult.ru. Обе команды активно действовали в матче, но гол хозяев поля определил итоговый результат игры.