Italiya chempionatining beshinchi turida "Inter" jamoasi "Kalyari"ga safarda qarshi o‘ynaydi. Bu haqda Euro-football.ru xabar berdi.
Milanliklar bosh murabbiyi Tyago Motta boshlang‘ich tarkibga quyidagi futbolchilarni kiritishga qaror qildi: Martines, Akandji, de Vrey, Bastoni, Enrike, Augusto, Barella, Mxitaryan, Chalxanog‘lu, Tyuram va Lautaro Martines. Ushbu uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 21:45 da boshlanadi.
O‘yinni batafsil kuzatib borish uchun LiveResult portali tomonidan taqdim etiladigan matnli translyatsiyani tomosha qilish mumkin. Oldingi to‘rtta turda "Inter" jamoasi olti ochko to‘pladi.
Hozirgi vaqtda "Neradzurri" 10-o‘rinni egallab turibdi. Jamoa o‘zining keyingi o‘yinida g‘alaba qozonib, yuqori pog‘onalarga ko‘tarilish niyatida.

Команда Интер объявила состав на матч против Кальяри
В пятом туре чемпионата Италии команда "Интер" сыграет в гостях с "Кальяри". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Главный тренер миланцев Тьяго Мотта решил включить в стартовый состав следующих футболистов: Мартинес, Аканжи, де Врей, Бастони, Энрике, Аугусто, Барелла, Мхитарян, Чалханоглу, Тюрам и Лаутаро Мартинес. Эта встреча начнется в 21:45 по московскому времени.
Для подробного просмотра игры можно следить за текстовой трансляцией, предоставляемой порталом LiveResult. В предыдущих четырех турах команда "Интер" набрала шесть очков.
В настоящее время "Нерадзурри" занимают 10-е место. Команда намерена выиграть следующий матч и подняться на более высокие позиции.